HEDNABORD, 18-1900-tal.

HEDNABORD, 18-1900-tal.
307184. HEDNABORD, 18-1900-tal.

Längd 119, bredd 90, höjd 59 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 140