ÅNGMASKIN D45, samt linbana, plåt, Wilesco samt Lehmann, 1900-talets mitt.

307133. ÅNGMASKIN D45, samt linbana, plåt, Wilesco samt Lehmann, 1900-talets mitt.

Ångmaskin, Dampfmashine D45, Wilesco, extra packningar medföljer
Linbana, Rigi Electric, Lehmann.

Kartonger med skador, smuts, ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 622