TAKLAMPA, gullackerad plåt, 1900-tal.

307106. TAKLAMPA, gullackerad plåt, 1900-tal.

Diameter ca 49 cm.

Slitage, galler saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 49 cm.

Slitage, galler saknas.

Antal besök: 719