SCHATULL, 1900-talets första hälft. Samt STOLAR, ett par 1800-tal.

30708. SCHATULL, 1900-talets första hälft. Samt STOLAR, ett par 1800-tal.

Schatull fanerat i ek, inrett med bestickhållare. Stolarna brunmålade med grön/vit sits.

Schatull med slitage, repor, fuktfläck och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 793