SKÄNK MED VITRINÖVERDEL, mahogny, rokokostil.

307041. SKÄNK MED VITRINÖVERDEL, mahogny, rokokostil.

Glashyllor och belysning, längd 185, bredd 48, höjd 233 cm.

Bruksslitage samt smärre träskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 512