OKÄND KONSTNÄR. Olja på uppfodrad duk. 1800-talets slut.

30701. OKÄND KONSTNÄR. Olja på uppfodrad duk. 1800-talets slut.

Stilleben. 50x39 cm.

Mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stilleben. 50x39 cm.

Mindre skador.

Antal besök: 742