LYKTOR, 1 par, för utomhusbruk, metall och glas , 1900-tal.

306995. LYKTOR, 1 par, för utomhusbruk, metall och glas , 1900-tal.

Höjd ca 78 cm.

Slitage, rostanlupna, en fot något skev. El saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 78 cm.

Antal besök: 586