BORDSLAMPA, Atelje Lyktan, Modell 3236, 1900-talets andra hälft.

306964. BORDSLAMPA, Atelje Lyktan, Modell 3236, 1900-talets andra hälft.

Höj- och sänkbar. Max. höjd ca 90 cm.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar.

Antal besök: 1 677