306936. FICKUR, 3 st, varav 2 st Omega, Tyskland, delvis i silver, 1900-tal.
Boett i silver på samtliga.
Samtliga med graverade texter.
Utan kedjor.
Diameter 2,7 - 4,3 cm.
Bruksslitage, repor, smärre skador, minsta ur saknar timvisare samt med lös plastskiva på framsida (medföljer), ej funktionstestade.