JÖRGEN FOGELQVIST. Färglitografier, 2 st, signerade.

306898. JÖRGEN FOGELQVIST. Färglitografier, 2 st, signerade.

Mått: 55x37 cm, upplaga 184/275
Mått: 55x37 cm, upplaga 72/150.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 880