SERVERINGSVAGN, plast, 1900-tal.

306877. SERVERINGSVAGN, plast, 1900-tal.

Serveringsvagn med tre hyllplan samt låsbara hjul
Längd 105, bredd 50, höjd 98 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 446