SERVERINGSVAGN, rostfritt stål, 1900-tal.

306875. SERVERINGSVAGN, rostfritt stål, 1900-tal.

Serveringsvagn med tre hyllplan samt låsbara hjul
Längd 87, bredd 54, höjd 93 cm.

Bruksslitage, enstaka rostfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 778