ROY LINDQVIST. Litografier, 2 st, bägge signerade.

306868. ROY LINDQVIST. Litografier, 2 st, bägge signerade.

Mått: 42x30 cm, upplaga 347/500
Mått: 42x30 cm, upplaga 39/100.

Ena litografien något gulnat, den andra med några små fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 522