MECCANO, England, 1970-tal.

MECCANO, England, 1970-tal.
306776. MECCANO, England, 1970-tal.

I låda.

Ej genomgånget. Slitage skador på kartongen.

Gör en kostnadsfri värdering!

I låda.

Antal besök: 1 345