TAKLAMPA i plåt, Kosta Lampan "Hinken" 1970-tal.

306757. TAKLAMPA i plåt, Kosta Lampan "Hinken" 1970-tal.

Brunlackerad taklampa med dekor av två ränder.
Diameter 44 cm.
Lampans höjd 41 cm.
Etikettmärkt Kosta Lampan typ 1539.

El ej funktionstestad.
Färgbortfall.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 44 cm.
Lampans höjd 41 cm.

El ej funktionstestad.
Färgbortfall.
Repor.

Antal besök: 4 087