VÄSKOR, 4 st, 1900-tal.

VÄSKOR, 4 st, 1900-tal.
306740. VÄSKOR, 4 st, 1900-tal.

Längd ca 42 - 55 cm.

Slitage, fläckar, repor, märken, skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 42 - 55 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 817