GOLVLAMPA, TIDNINGSBORD samt TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft.

306689. GOLVLAMPA, TIDNINGSBORD samt TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft.

Golvlampa, bumlingen. Höjd 131 cm.
Bordets höjd 49 cm.

Golvlampa saknar knappen för att tända. Bucklor, repor.
Taklampa med skador.
Bord med repor, märken, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordets höjd 49 cm.

Taklampa med skador.

Antal besök: 827