SKÅP, plåt med spegel, industridesign.

30661. SKÅP, plåt med spegel, industridesign.

Höjd ca 53,5 cm.

Rostskadat. Skador på spegel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 53,5 cm.

Rostskadat. Skador på spegel.

Antal besök: 1 661