BYRÅ, 5 lådor, vitmålad, 18/1900-tal.

306564. BYRÅ, 5 lådor, vitmålad, 18/1900-tal.

Längd 90 cm.
Bredd 49 cm.
Höjd 110 cm.

Spricka i träöverdelen.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 90 cm.
Bredd 49 cm.
Höjd 110 cm.

Spricka i träöverdelen.
Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 901