MATSERVISDELAR, 54 st, flintgods, "Park Scenery", England.

306556. MATSERVISDELAR, 54 st, flintgods, "Park Scenery", England.

26 mattallrikar
11 djupa tallrikar
15 uppläggningsfat, längd 26-49 cm.
Såsskål, längd 13 cm.

Pastejform medföljer.
Nagg samt glasyrkrackeleringar.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

26 mattallrikar
11 djupa tallrikar
Såsskål, längd 13 cm.

Pastejform medföljer.
Bruksslitage.

Antal besök: 2 067