HALLMÖBEL med SPEGEL, engelsk stil, Jaycee Furnitures England.

306527. HALLMÖBEL med SPEGEL, engelsk stil, Jaycee Furnitures England.

Möbelns mått; bredd 118 cm, djup 43 cm, höjd 63 cm.
spegelns mått; 117 x 81 cm.

Bruksslitage, märken, repor en dörrknopp saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

spegelns mått; 117 x 81 cm.

Antal besök: 1 107