GULDSKROT, 7 delar, 18K, vissa med ädelstenar, totalvikt ca 5 gram.

306523. GULDSKROT, 7 delar, 18K, vissa med ädelstenar, totalvikt ca 5 gram.

Delar till manschetter, Guldvaruaktiebolaget G. Dahlgren & Co Ab, okänt årtal.
Hjärta, Hedbergs Guld, 1974, Dalsjöfors.
Hänge med blå Spinell, JP, okänt årtal.
Ring med Almandin, stämplar borta.
Länk till band, stämplar borta.
Smycke med färglös Safir, GFAB, okänt årtal.

Skador, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, bruksslitage.

Antal besök: 1 258