GUNGSTOL, Vit, 1900-tal.

GUNGSTOL, Vit, 1900-tal.
306522. GUNGSTOL, Vit, 1900-tal.

L 115 cm.
B 65 cm.
H 118 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

L 115 cm.
B 65 cm.
H 118 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 126