KÖKSSOFFA, utdragbar + lock, 1900-tal.

306518. KÖKSSOFFA, utdragbar + lock, 1900-tal.

L 190 B 58 H 78 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

L 190 B 58 H 78 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 734