IRENE JARZ. "Masker II". Färglitografi, signerad, numrerad 3/100.

306457. IRENE JARZ. "Masker II". Färglitografi, signerad, numrerad 3/100.

10 x 10 cm.

Ej examinerad ur ram.

Irene Jarz (Född 1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

10 x 10 cm.

Ej examinerad ur ram.

Irene Jarz (Född 1952)

Antal besök: 1 444