KÖKSBORD, bok, teak, 1900-talets mitt.

306444. KÖKSBORD, bok, teak, 1900-talets mitt.

Benställning troligen bok. Med en utdragbar avlastningsskiva i teak. Brännmärkt: Hagafors.
Längd: 115, Bredd: 80, Höjd: 72,5 cm
Extraskiva, Längd: 80, Bredd: 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 833