HARALD WIBERG. Fågelsträck, teckning, signerad, daterad 1957.

306434. HARALD WIBERG. Fågelsträck, teckning, signerad, daterad 1957.

32 x 40 cm.

Reva, fläckar.

Harald Wiberg (1908–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

32 x 40 cm.

Reva, fläckar.

Harald Wiberg (1908–1986)

Antal besök: 2 785