306414. MODELLBIL, John Player Special F1, Corgi, England, 1970-tal.
Längd 26,5 cm.
Chassi i metall, resterande delar i plast.
Medföljande bil i plastmassa, längd 14,5 cm.
Bruksslitage, vissa klisterlappar något släppta, fasta hjul på bil i plastmassa.