306405. SPEGEL samt KONSOLLBORD, gustaviansk stil, 18/1900-tal.
Konsollbord med stenskiva.Fasettslipat glas.
Spegelns höjd 150cm. Bredd 55cm.
Konsollbordets höjd 75cm. längd 59cm.bredd 34cm.
Bruksslitage. Mindre nagg på stenskivan. Bordets ben behöver översyn.