SPEGEL samt KONSOLLBORD, gustaviansk stil, 18/1900-tal.

306405. SPEGEL samt KONSOLLBORD, gustaviansk stil, 18/1900-tal.

Konsollbord med stenskiva.Fasettslipat glas.
Spegelns höjd 150cm. Bredd 55cm.
Konsollbordets höjd 75cm. längd 59cm.bredd 34cm.

Bruksslitage. Mindre nagg på stenskivan. Bordets ben behöver översyn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 010