GOLVLAMPA i mässing och onyx, 1900-tal.

306389. GOLVLAMPA i mässing och onyx, 1900-tal.

Stång i mässing och onyx
Fotplatta i onyx. Lejontassar
Höjd inklusive ljushållare 125 cm
Bottenplatta med ettiektt märkt RAF 600
Lampskärm medföljer.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stång i mässing och onyx
Fotplatta i onyx. Lejontassar
Lampskärm medföljer.

Bruksskick
El ej funktionstestad.

Antal besök: 2 983