MORTLAR MED STÖT, 10 st, mässing, bl.a. Skultuna och Westerås.

30638. MORTLAR MED STÖT, 10 st, mässing, bl.a. Skultuna och Westerås.

2 märkta Westeråsoch 2 Skultuna.

Slitage, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, lagningar.

Antal besök: 891