HUGO LINÉR. "Blommande luzern, Ven 1947". Olja på duk. Signerad.

306305. HUGO LINÉR. "Blommande luzern, Ven 1947". Olja på duk. Signerad.

50x61 cm.
A tergo påskrift Hugo Linér Blommand luzern Ven 1947.
Etikett Olja sign Hugo Linér Ven 1947.

Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

50x61 cm.

Oramad.

Antal besök: 1 205