VAS, glas, Millefiori liknande, signerad, 1900-talets andra hälft.
306300. VAS, glas, Millefiori liknande, signerad, 1900-talets andra hälft.
Höjd 18,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 18,5 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
2 012