FICKUR, silver, Perret & Fils, Brenets.

306299. FICKUR, silver, Perret & Fils, Brenets.

Nyckel medföljer. Höjd 6 cm.

Ej funktionstestad. Bucklor. Repor i skal.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel medföljer. Höjd 6 cm.

Antal besök: 13 439