MOBILTELEFON "Technophone", daterad september 1990.

3062859. MOBILTELEFON "Technophone", daterad september 1990.

Technophone, Type: PC 117, serienr 40090.
Medföljer mobilskydd i läder, instruktionsbok samt laddare till bilen.

Bruksskick, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 499