PIEDESTAL, med stenskiva, förgylld, 1900-tal.

306227. PIEDESTAL, med stenskiva, förgylld, 1900-tal.

Längd och bredd 27, höjd 36 cm.

Bruksslitage, visst bortfall av förgyllning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 459