KRISTALLKRONA, sengustaviansk-stil, 1900-tal.

306198. KRISTALLKRONA, sengustaviansk-stil, 1900-tal.

Ljusarmar i form av Liggande femmor. Höjd ca 127 cm med kedja. Diameter utan ljusarmar, 50 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 744