STOLAR, 4st, Renesansstil, 1800/1900-tal.

306184. STOLAR, 4st, Renesansstil, 1800/1900-tal.

Skulpterat ekträ.
Rygghöjder mellan 108-114cm.

Ålders samt bruksslitage. Några stolar med limmade ovanstycken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skulpterat ekträ.
Rygghöjder mellan 108-114cm.

Antal besök: 1 156