LARS NORMAN. "Skåneskutan", färglitografi, signerad och numrerad 123 / 260 cm.

306119. LARS NORMAN. "Skåneskutan", färglitografi, signerad och numrerad 123 / 260 cm.

Bladstorlek: 45 x 75,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek: 45 x 75,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 246