MATTA, Röllakan, signerad, 243 x 168 cm.

306113. MATTA, Röllakan, signerad, 243 x 168 cm.

Med signatur i ett hörn.

Bruksslitage. En fläck vid ena kortsidan, några slitna fransar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med signatur i ett hörn.

Antal besök: 926