GOLVVAS, stengods, "Rubus", Gunnar Nylund, Rörstrand, signerad, 1900-tal.

306100. GOLVVAS, stengods, "Rubus", Gunnar Nylund, Rörstrand, signerad, 1900-tal.

Andra sortering.
Höjd 50 cm.

Bruksslitage, nagg vid botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Andra sortering.
Höjd 50 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 141