SKÅP, 2-delat vitlack, 1900-talets mitt.

30607. SKÅP, 2-delat vitlack, 1900-talets mitt.

Räfflade dörrfyllningar,2 lådor med träknoppar.Nyckel finns.Längd 100, bredd 41, höjd 174 cm.

skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

skador och slitage.

Antal besök: 3 156