FÅTÖLJER, ett par, Göte Möbler, 1900-talets andra hälft.

305997. FÅTÖLJER, ett par, Göte Möbler, 1900-talets andra hälft.

Höjd 81 cm. Rött skinn.
En fåtölj brickmärkt.

Bruksslitage. Repor/störmärken.

Skinn med smärre sprickor/repor/fläckar. En dyna har lossnat något i fästning till stomme.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 81 cm. Rött skinn.
En fåtölj brickmärkt.

Antal besök: 831