BORDSLAMPA i alabaster, Italien, 1900-talets andra hälft.

305985. BORDSLAMPA i alabaster, Italien, 1900-talets andra hälft.

Bordslampa i gråmelerad alabaster. Cylinderformad.
Höjd (foten) 33 cm.
Total höjd 56 cm.
Etikettmärkt Genuine Alabaster hand carved made in Italy. Skärm medföljer.

El ej funktionstestad.
Borrad för el.
Sned i fästet. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd (foten) 33 cm.
Total höjd 56 cm.

El ej funktionstestad.
Borrad för el.
Sned i fästet. Repor.

Antal besök: 3 620