Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
ERIC OHLQVIST. Månbelyst skogstjärn. Olja på duk, signerad E. Ohlqvist.
305870. ERIC OHLQVIST. Månbelyst skogstjärn. Olja på duk, signerad E. Ohlqvist.
74 x 59 cm.
Obetydligt slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
74 x 59 cm.
Obetydligt slitage.
2 255