DAMHALSBAND, med hänge, 18K guld, Efva Attling AB, Stockholm, vikt ca 5 gram.

305850. DAMHALSBAND, med hänge, 18K guld, Efva Attling AB, Stockholm, vikt ca 5 gram.

Ormlänk.
Tillverkad år 2000.
Signerad Efva Attling.
Hänge märkt Hope.
Längd ca 42,5 cm.
Medföljande ask.

Bruksslitage, kedja med mindre skavank.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ormlänk.
Tillverkad år 2000.
Signerad Efva Attling.
Hänge märkt Hope.
Längd ca 42,5 cm.
Medföljande ask.

Antal besök: 1 176