Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
HILMER BENGTSSON. Nakna kvinnor vid vatten. Olja på duk, signerad.
305825. HILMER BENGTSSON. Nakna kvinnor vid vatten. Olja på duk, signerad.
48,5 x 66 cm.
Obetydligt slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
48,5 x 66 cm.
Obetydligt slitage.
2 100