TELEFONBÄNK, teak, 1960-tal.

TELEFONBÄNK, teak, 1960-tal.
305812. TELEFONBÄNK, teak, 1960-tal.

Längd 80, bredd 36, höjd 60 cm.

Bruksslitage samt fläck på dynan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 602