BARNBYRÅ, VAGGA 1900-tal.

305759. BARNBYRÅ, VAGGA 1900-tal.

Längd 42, bredd 21,5, höjd 50,5 cm, vaggans längd 52,5 cm.

Slitage, skador, klistermärken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 660