SPEGELLAMPETT, teak, Johansfors Spegelfabrik, Broakulla, 1900-tal.

305740. SPEGELLAMPETT, teak, Johansfors Spegelfabrik, Broakulla, 1900-tal.

Ram samt lampetter i mässing.
Etikettmärkt på baksida.
Medföljande glaskupor.
Totalhöjd 100 cm.
Spegel 94 x 42 cm.

Bruksslitage, fanérskador, ram något släppt vid botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram samt lampetter i mässing.
Etikettmärkt på baksida.
Medföljande glaskupor.
Totalhöjd 100 cm.
Spegel 94 x 42 cm.

Antal besök: 2 003